pracownik produkcji, belsk duży

lokalizacja
belsk duży, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
19.06 - 22.03 PLN za godzinę

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

marika majchrowska+48 606546294
numer referencyjny
/205/02/2020/MMjoannabed - 62708
klient
Ferrero Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Prosta praca, miła atmosfera oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Z nami osłodzisz sobie życie i…. kawę w pracy :-)

Nie czekaj zbyt długo, bo liczba miejsc jest ograniczona - wyślij sms o treści PRACA na numer 606 546 294 , NA PEWNO DO CIEBIE ODDZWONIMY i opowiemy Ci o szczegółach oferty !

oferujemy

  • ATRAKCYJNE wynagrodzenie -> 19,06- 22,03 zł brutto/godzina
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • pracę w systemie 3-zmianowym (po 8 godz.) lub 2 zmianowym (po 12 godz.) – sam/a wybierzesz
  • zorganizowany transport do zakładu pracy (z wielu miejscowości) na trasach z Belska Dużego do:
  • Grójca, Opoczna, Drzewicy, Nowego Miasta nad Pilicą, Przysuchej, Potworowa, Radomia, Jedlińska, Białobrzeg, Warki oraz Mogielnicy.

NAJLEPIEJ ZADZWOŃ DO NAS I ZAPYTAJ O TRANSPORT ZE SWOJEJ MIEJSCOWOŚCI

  • wszystkich formalności dopełnimy w trakcie spotkania i ustalimy termin rozpoczęcia pracy
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną dla każdego Pracownika w atrakcyjnej cenie

zadania

  • proste czynności przy pakowaniu słodyczy do opakowań zbiorczych
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • kontrola jakości produktu

oczekujemy

  • nie oczekujemy żadnego doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

TWOI ZNAJOMI RÓWNIEŻ POSZUKUJĄ PRACY?

POLEĆ IM NASZĄ OFERTĘ, A BĘDZIECIE MOGLI PRACOWAĆ NA TEJ SAMEJ ZMIANIE!

Oferta dotyczy zatrudnienia na stanowisku Pracownik Produkcji