pracownik produkcji, belsk duży

lokalizacja
belsk duży, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
19.06 - 22.03 PLN za godzinę

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

marika majchrowska+48 606546294
numer referencyjny
/205/02/2020/MMjoannabed - 64832
klient
Ferrero Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Chcesz sprawdzić, jak powstają najsmaczniejsze słodycze w Ferrero i mieć swój udział w ich produkcji?

Poszukujemy chętnych osób do pracy w Ferrero Polska w Belsku Dużym.

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści FERRERO na numer 606 546 294 , a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY i opowiemy Ci o szczegółach oferty !

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BĘDZIEMY OBECNI W RADOMIU NA SPOTKANIU REKRUTACYJNYM W DNIU 09.09.2020 O GODZ. 11:30.

ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ LICZBĘ MIEJSC, PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY W CELU WZIĘCIA UDZIAŁU W SPOTKANIU.

ZAPEWNIAMY BEZPIECZNE WARUNKI NA PRODUKCJI ORAZ STOSUJEMY SIĘ DO WSZELKICH PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA.

Z NAMI PRACUJESZ BEZPIECZNIE - SPRAWDŹ!

oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową 19,06- 22,03 zł brutto/godz
  • BEZPIECZNY PROCES REKRUTACJI ORAZ DOPEŁNIENIA FORMALNOŚCI
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • transport do zakładu pracy (z wielu miejscowości) na trasach z Belska Dużego do:  Grójca, Opoczna, Drzewicy, Nowego Miasta nad Pilicą, Przysuchej, Potworowa, Radomia, Jedlińska, Białobrzeg, Warki oraz Mogielnicy.
  • NAJLEPIEJ ZADZWOŃ DO NAS I ZAPYTAJ O TRANSPORT ZE SWOJEJ MIEJSCOWOŚCI
  • pakiet dodatków Randstad Plus dla każdego pracownika Randstad: karta sportowa i prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie

zadania

  • lekka praca przy pakowaniu i przepakowywaniu słodyczy
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów

oczekujemy

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (po 8 godz.) lub 2 zmianowym (po 12 godz.) - sam/a wybierzesz !
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

Oferta dotyczy zatrudnienia na stanowisku Pracownik Produkcji