pracownik produkcji, bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

elżbieta sarzyńska+48 607208903
numer referencyjny
/56/01/2019/ES - 55874

opis stanowiska

Zawsze zastanawiało Cię to jak wygląda produkcja czekolady, czekoladek i innych słodkości.

Masz szansę aby sam stać się jednym z członków zespołu który z pasją je tworzy.

Zaspokoisz swoją ciekawość, zdobędziesz doświadczenie oraz "bezkarnie" posmakujesz naszych wyrobów.

Wyślij nam swoje CV, a będziesz miał szansę spełniać się zawodowo w czekoladowym/słodkim środowisku pracy.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie
  • darmowy dojazd do i z pracy z wielu miejscowości min. Bielawy, Dzierżoniowa, Strzelina, Ziębic, Łagiewnik, Wrocławia itp.
  • miłą atmosferę pracy
  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki i rabaty
  • dofinansowanie do stołówki 50%
  • elastyczne grafiki pracy - sam decyduje w które dni tygodnia oraz na których zmianach chcesz pracować

zadania

  • pakowanie wyrobów spożywczych
  • kontrola jakości produktu

oczekujemy

  • skrupulatności, dokładności
  • książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia przyśpieszy proces rekrutacji

Aplikuj za pośrednictwem strony , zadzwoń pod numer tel . 71 776 55 47 lub wyślij SMS o treści „PRACA” z Twoim imieniem pod numer telefonu 607208903, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.