pracownik produkcji, biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

małgorzata podsiadły - 695-955+48 232
numer referencyjny
/295/06/2018/MP - 52004

opis stanowiska

Jeśli motywuje Cię możliwość tworzenia nowej technologii jesteś odpowiednią osobą!

Masz możliwość pracy u lidera na rynku- firmie produkującej baterie do samochodów elektrycznych, która znajduje się w Biskupicach Podgórnych.

Jeśli nie masz doświadczenia, będziesz miał możliwość, żeby je zdobyć, bo dla Nas najważniejsza jest Twoja gotowość do nauki.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie) - 3450 zł
  • pierwsza umowa na 2 lata i zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • bezpłatny dojazd do pracy i z pracy
  • możliwość szybkiego awansu
  • dofinansowanie do posiłków
  • bogaty pakiet socjalny dla Pracowników (bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport

zadania

  • obsługa urządzeń zgodnie z przyjętymi standardami
  • kontrola jakości wytwarzanych wyrobów
  • praca w systemie czterobrygadowym

oczekujemy

  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego