pracownik produkcji, brodnica

lokalizacja
brodnica, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna matusiak+48 695373383
numer referencyjny
/98/04/2021/AM - 69319

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Koniecznie skontaktuj się z nami! Poszukujemy osób do firmy, która zajmuje się produkcją artykułów higienicznych w Brodnicy! Możesz także wysłać sms o treści BRODNICA na numer telefonu 695 373 383 - oddzwonimy do Ciebie!

oferujemy

  • wynagrodzenie od 2900 do 3400 brutto - wypłacane zawsze na czas
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z długą perspektywą współpracy

zadania

  • odbieranie gotowych produktów higienicznych z linii produkcyjnej
  • pakowanie, etykietowanie, foliowanie produktów
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym 4 brygadowym