pracownik produkcji, charzyno

lokalizacja
charzyno, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena jagielska+48 +48609305209
numer referencyjny
/259/07/2020/MJ - 64567

opis stanowiska

Lubisz sprawnie dojeżdżać do pracy, najlepiej z dojazdem zorganizowanym przez pracodawcę? Świetnie się składa, mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku pracownika produkcji, praca w Kołobrzegu.

Szukamy Pań i Panów, nie wymagamy doświadczenia. Praca od zaraz - czekamy na Twoją aplikację.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i urlop wypoczynkowy),
  • stawka godzinowa 16,00 zł/brutto,
  • premia efektywnościowa nawet do 600 zł , zależna od ilości wyprodukowanych sztuk,
  • wynagrodzenie na czas,
  • zorganizowany darmowy transport z Świdwin-Charzyno, Białogard-Charzyno, Karlino-Charzyno, Słowieńsko-Charzyno, Trzebiatów - Charzyno, Kołobrzeg - Charzyno, zadzwoń i zapytaj o przystanek najbliższy Twojemu miejscu zamieszkania,
  • odzież roboczą od pierwszego dnia pracy,
  • szkolenie wstępne i stanowiskowe,

zadania

  • przygotowanie i obsługa maszyn,
  • obsługa linii produkcyjnej,
  • pakowanie gotowych wyrobów do opakowań,
  • układanie produktów  na palety,
  • rozładunek produktów,

oczekujemy

  • dyspozycyjności,
  • chęci do pracy,
  • książeczki sanepid - aplikuj, nawet jeśli nie masz książeczki, podpowiemy jak w szybki i łatwy sposób wyrobić książeczkę,
  • nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy,