pracownik produkcji, charzyno

lokalizacja
charzyno, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata sikora+48 609305209
numer referencyjny
/403/01/2021/MS - 67722

opis stanowiska

Marzy Ci się praca, w której to pracodawca dba o to, aby jego pracownicy dotarli do firmy na czas?

Dzięki nam Twoje marzenie stanie się codziennością. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Charzynie.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • terminowe wynagrodzenie w wysokości 19 zł brutto/godzina,
  • możliwość uzyskania premii,
  • benefity pracownicze m.in. karta sportowa, karta medyczna,
  • szkolenie wstępne i stanowiskowe,
  • darmowy transport z okolic Białogardu, Świdwina, Karlina (zapytaj nas o swój przystanek)
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta.

zadania

  • praca z rybą: wkładanie śledzia do słoika,
  • pakowanie słoików do kartonów, składanie kartonów.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej 7-15, 15-23, a w czasie zwiększonego zapotrzebowania na produkcję 23-7,
  • chęci do pracy,
  • dobrego wzroku.