pracownik produkcji, chorzów

lokalizacja
chorzów, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

tomasz krasicki+48 601 503 953
numer referencyjny
/119/04/2019/TK - 57737

opis stanowiska

Poszukujesz pracy? Możesz ją podjąć w systemie czterobrygadowym? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie! Możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji do firmy zajmującej się wytwarzaniem produktów z pianki polipropylenowej na stanowisku pracownika produkcji lub magazynu!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • szybki proces rekrutacyjny
  • pracę w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym
  • wynagrodzenie i pakiet premiowy- w przypadku stanowiska produkcyjnego 2350zł brutto, 300zł premii produkcyjnej oraz 300zł premii jakościowej; w przypadku stanowiska magazynowego 2400 brutto, 350zł premii absencyjnej oraz 300zł premii jakościowej
  • pracę w dobrze skomunikowanym miejscu (Chorzów Stary)

zadania

  • proste prace manualne i fizyczne- bieżąca kontrola jakości, odbiór gotowych produktów i przekazanie ich do następnych działów, przygotowanie do wysyłki, pakowanie, etykietowanie

oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenia w branży produkcyjnej lub magazynowej