pracownik produkcji, czeladź

lokalizacja
czeladź, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta skrzypaszek+48 +48697170383
numer referencyjny
/530/03/2021/MS - 68985

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy przy produkcji opakowań do żywności?

Posiadasz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych?

Mamy dla Ciebie ofertę!

Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży produkcji tworzyw sztucznych dla sektoru gastronomicznego poszukujemy pracowników na stanowisko: operator produkcji.

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie u klienta
  • pracę na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe do negocjacji w zależności od doświadczenia
  • pracę w dogodnej lokalizacji (blisko centrum handlowego w Czeladzi)

zadania

  • obsługa maszyny produkcyjnej (ustawianie parametrów na maszynie, bieżąca kontrola pracy maszyny, rozwiązywanie problemów, wymiana elementów/narzędzi)
  • Kontrola bieżąca i końcowa wytwarzanego produktu
  • Prawidłowa i bezpieczna eksploatacja maszyn oraz urządzeń, tworzących linię produkcyjną, a także niezbędnych narzędzi i przyrządów pomiarowych
  • Właściwe prowadzenie dokumentacji procesu

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy przy produkcji tworzyw sztucznych dla sektoru gastronomicznego
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych