pracownik produkcji, częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

tomasz krasicki+48 601 503 953
numer referencyjny
/236/03/2018/MS - 50283

opis stanowiska

Poszukujesz pracy? Interesują Cię wysokie zarobki i możesz podjąć pracę w systemie czterobrygadowym? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie- mamy ofertę dla Ciebie! Możemy zaproponować Ci pracę u producenta wyrobów szklanych- dołącz do grona pracowników i rozpocznij pracę jako pakowacz!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w bezpośrednich strukturach Klienta
  • pracę w systemie 4-brygadowym trzyzmianowym
  • pracę w firmie o dogodnej lokalizacji- Wyczerpy-Aniołów
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze wraz z premiami zawsze na czas- średnie wynagrodzenie ok 2500-3000zł "na rękę"
  • możliwość podjęcia pracy bez posiadania wcześniejszego doświadczenia w pracy na produkcji

Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

A także w ramach benefitów jednorazowych:

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

Proste prace manualne i fizyczne:

  • bieżąca kontrola jakości gotowego produktu
  • pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki
  • współpraca z pozostałymi pracownikami i działami

oczekujemy

  • dyspozycyjności i gotowości podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym
  • dokładności i zaangażowania
  • spostrzegawczości
  • wysokiej motywacji do pracy

Nie wahaj się i zaaplikuj na to ogłoszenie!