pracownik produkcji, częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

monika szpyrka - 695-951+48 820
numer referencyjny
/236/03/2018/MS - 50283

opis stanowiska

Szukasz swoje pierwszej pracy lub chcesz się rozwijać zawodowo? Mamy ofertę dla Ciebie!

Dołącz do grona pracowników i rozpocznij pracę u producenta wyrobów szklanych na stanowiskach: pracownik/ca produkcji.

oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w firmie o dogodnej lokalizacji
  • wynagrodzenie zasadnicze wraz z premiami
  • pracę w systemie 4-brygadowym
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w bezpośrednich strukturach Klienta
  • możliwość zatrudnienia osób bez wcześniejszego doświadczenia
  • możliwość skorzystania z pakietu RandstadPlus!
  • gwarancję wypłaty na czas

zadania

  • bieżąca kontrola jakości gotowego produktu
  • przygotowanie produktów do wysyłki, sortowanie, pakowanie
  • współpraca z pozostałymi stanowiskami pracy

oczekujemy

  • dyspozycyjności
  • dokładności i zaangażowania
  • spostrzegawczości
  • wysokiej motywacji do pracy

Nie wahaj się i zaaplikuj na to ogłoszenie!