pracownik produkcji, częstochowa

kontakt w randstad
milena michalska 693470679, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/140/03/2018/AD - 50444

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • pracę wyłącznie od poniedziałku do piątku, w systemie zmian 2 lub 3
  • stabilne zatrudnienie, od pierwszego dnia pracy (umowa o pracę tymczasową)
  • możliwość przejścia po okresie wdrożeniowym pod pracodawcę użytkownika
  • wynagrodzenie 2500zł netto podstawa, zawsze na czas, do 10-tego dnia każdego miesiąca
  • dla chętnych możliwość sobotnich nadgodzin
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa ok system, dobrowolne i atrakcyjne ubezpieczenia grupowe)
  • darmowe napoje (kawa, herbata, woda)

zadania

  • obsługa linii produkującej farby suche oraz mokre i tynki budowlane

oczekujemy

  • sumienność i odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • motywacja do pracy