pracownik produkcji, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/46/10/2017/AM - 47002

opis stanowiska

Jeśli:

  • szukasz stabilnego zatrudnienia,
  • chcesz stać się częścią firmy o ugruntowanej pozycji na rynku ,
  • szybko się uczysz i jesteś otwarty/a na nowe wyzwania

Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy od zaraz!

Dla naszego Klienta, firmy produkującej lusterka samochodowe, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Pracując z nami zyskasz:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta,
  • dodatkowe bonusy, dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej, zniżki na zakupy on-line, rabaty w restauracjach, tańsze bilety do kina,
  • bon żywnościowy o wartości 190zł,
  • dojazd do pracy z kierunków: Sosnowiec, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza.
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę pracy!

Oczekujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej ( 3 zmiany: pn-pt),
  • dokładności w wykonywaniu obowiązków,
  • nastawienia na dłuższą współpracę.

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za kontrolę jakości gotowych wyrobów.

PRZEŚLIJ SWOJE CV JUŻ DZIŚ LUB ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ 605577120 / 605197346

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)