pracownik produkcji, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/151/10/2017/AD - 47075

opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy 20 osób chętnych do pracy od zaraz.

Jeśli chcesz pracować w rozwijającej się firmie z branży tworzyw sztucznych,

pomożemy Ci zdobyć doświadczenie w pracy na produkcji.

oferujemy

  • stabilne zarobki zawsze na czas: wynagrodzenie podstawowe 2300 zł brutto + premie uznaniowe do 1000 zł brutto miesięcznie
  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy)
  • realna możliwość przejścia w struktury Klienta już po 6 miesiącach współpracy agencyjnej
  • pakiet benefitów Randstad Plus dla chętnych ( karta Multisport, opieka Medicover, prywatne ubezpieczenie grupowe)
  • atrakcyjny system poleceń 700 zł netto (premia za polecenie kolejnych pracowników)
  • paczki świąteczne/ paczki Mikołajkowe/ owocowe poniedziałki dla Wszystkich Pracowników
  • dla najlepszych pracowników kurs OWW finansowany przez pracodawcę

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń
  • praca przy linii produkcyjnej
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • wizualna kontrola jakości produktu

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 lub 3- zmianowym równoważnym
  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • odpowiedzialności
  • zmysłu technicznego
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych