pracownik produkcji, dąbrowa górnicza

kontakt w randstad
magdalena tutak - 504-143-981, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/328/11/2017/AD - 48395

opis stanowiska

Jesteś osobą dyspozycyjną i zmotywowaną ?

Dołącz do Randstad i odkryj PLUSY pracy z nami!

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę, 13- tą pensję i wolne weekendy.

oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS oraz płatne urlopy)
  • szybkie przejście w struktury firmy (już po 4 miesiącach)
  • 2 lub 3 zmiany ----> wolne weekendy
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa OK System, dobrowolne i atrakcyjne ubezpieczenia grupowe)

po przejściu "pod firmę"- już po 4 miesiącach- oferujemy :

  • trzynastą pensję - premię roczną
  • bonusy świąteczne ( dwa razy w roku)
  • wczasy pod gruszą

zadania

  • produkcja taśm i pasów transportowych (obsługa zautomatyzowanych maszyn, klejenie, cięcie, pomiar, kontrola zgodności z zamówieniem)
  • weryfikowanie zamówień w systemie
  • kontrolowanie parametrów gotowego wyrobu

oczekujemy

  • motywacji do pracy na stałe ( szybkie przejście "pod firmę")
  • zdolności manualnych
  • cierpliwości i precyzji