pracownik produkcji, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,700 - 4,000 PLN / M-C

liczba wakatów
50
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena tutak+48 504143981
numer referencyjny
/709/10/2018/MT - 54841

opis stanowiska

50 miejsc pracy w Dąbrowie Górniczej.

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy na produkcji?

A może chcesz zmienić obecną pracę?

Proponujemy tylko umowy o pracę, żadnych zleceń, ani akordów.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, opłacone wszystkie składki)
  • stabilną wypłatę zawsze na czas- do 10- go dnia każdego miesiąca
  • bogaty pakiet benefitów Randstad
  • realną możliwość przejścia w struktury naszych Klientów (w ciągu ostatniego roku 200 naszych pracowników agencyjnych dostało umowy o pracę bezpośrednio u naszych Klientów)
  • realną możliwość rozwoju (nasi Pracownicy Tymczasowi awansowali dotąd do wydziałów takich jak: utrzymanie ruchu, logistyka- stanowiska biurowe, administracja)
  • premie za polecenia nowych pracowników (od 500 do 2000 tys. złotych- w zależności od Firmy, dla której świadczona jest praca tymczasowa)

zadania

  • oferujemy wiele zróżnicowanych stanowisk pracy:
  • obsługa maszyn/wtryskarek
  • praca na montażu
  • praca na linii produkcyjnej
  • prace manualne
  • wizualna kontrola jakości produktów
  • pakowanie i kompletacja komponentów zgodnie z procesem
  • obsługa magazynu ( m.in. z uprawnieniami hakowego)
  • operowanie wózkiem widłowym ( z uprawnieniami UDT)

oczekujemy

  • motywacji i zaangażowania do pracy ( wszystkie nasze oferty mogą zakończyć się pracą "na stałe" u naszych Klientów)
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • dyspozycyjności do pracy w weekendy- wybrane oferty
  • mile widziane uprawnienia OWW, hakowego
  • zmysłu technicznego- w wybranych ofertach