pracownik produkcji, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

joanna olejnik+48 501331556
numer referencyjny
/267/05/2020/JO - 64811

opis stanowiska

Szukasz zatrudnienia od zaraz w stabilnej firmie? Praca po 8h dziennie w pozycji stojącej nie stanowi dla Ciebie problemu?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dołącz do grona pracowników lidera w branży produkcji tarcz hamulcowych!

Nie czekaj! Aplikuj już teraz lub wyślij sms o treści "tak" - a oddzwonimy i zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

Przyjdź na spotkanie rekrutacyjne a otrzymasz upominek

oferujemy

  • darmowy dojazd: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Jaworzno, Myszków, Będzin, Czeladź, Zawiercie, Poręba, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Ciągowice, Okradzionów, Mysłowice
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • program poleć znajomego
  • bogaty system premiowy (premia frekwencyjna, produkcyjna, regulaminowa)
  • bon żywieniowy
  • wolne święta
  • paczki świąteczne i konkursy pracownicze
  • program wprowadzając
  • po okresie współpracy z agencją, możliwość przejścia w struktury firmy
  • pracę w najczystszej odlewni w Europie
  • Pakiet Benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe oraz prywatna opieka medyczna

zadania

  • obróbka tarczy za pomocą narzędzi, elektronarzędzi
  • realizacja planów produkcyjnych
  • wizualna kontrola jakości odlewu
  • selekcja gotowych odlewów do kontenerów

oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (4 dni pracy po 8h, 1 dzień wolnego po zmianie porannej i popołudniowej oraz 2 dni wolnego po zmianie nocnej)
  • motywacji do podjęcia zatrudnienia i zostania na dłużej :)
  • zaangażowania i chęci do pracy