pracownik produkcji, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

joanna olejnik+48 501331556
numer referencyjny
/267/05/2020/JO - 66752

opis stanowiska

Chcesz pracować w jednej z najczystszej odlewni w Europie u światowego lidera produkującego tarcze hamulcowe? Pracuj z nami dla naszego Klienta w Dąbrowie Górniczej!

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą wyślij sms o treści "brum" na numer podany w ogłoszeniu, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Poznaj nas i naszą ofertę, odwiedzając stronę https://www.randstad.pl/brembo/

Przyjdź na spotkanie rekrutacyjne, a otrzymasz Upominek

oferujemy

· darmowy dojazd: Będzin, Bolesław, Ciągowice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Łazy, Mysłowice, Myszków, Okradzionów, Olkusz, Poręba, Sławków, Sosnowiec, Zawiercie

· stawkę 23,55 zł brutto (w tym premie – dużo zależy od Twojej obecności w pracy i wydajności)

· program poleć znajomego - bon 200zł/os.

· bogaty system premiowy

· bon żywieniowy za każdy przepracowany miesiąc – około 200 zł

· wolne święta

· program wprowadzający

· po okresie współpracy z agencją, możliwość przejścia pod Klienta

· karta sportowa i prywatna opieka medyczna Medicover w atrakcyjnych cenach

zadania

· obróbka tarczy za pomocą narzędzi, elektronarzędzi

· kontrola jakości odlewu

· selekcja gotowych odlewów do kontenerów

· osadzanie rdzeni

oczekujemy

· dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (4 dni pracy po 8h, 1 dzień wolnego po zmianie porannej i popołudniowej oraz 2 dni wolnego po zmianie nocnej)