pracownik produkcji, dziekanowice

lokalizacja
dziekanowice, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

karolina wołoszyn - 695793183 justyna kudelska+48 697505825
numer referencyjny
/569/10/2018/KW - 54723

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia w miłej atmosferze ? Aplikuj!

Dla jednego z naszych klientów- producenta ramek i dekoracji poszukujemy pracowników na stanowisko:

pracownik produkcji

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 3000 zł brutto plus premie do 500 zł brutto
  • składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • wypłatę zawsze na czas
  • pracę w systemie dwuzmianowym ( 6:00-14:00, 14:00- 22:00)
  • atrakcyjne benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • komfortowe warunki pracy
  • miejsce pracy: Dziekanowice, ul. Karola Wojtyły 7 (dobry dojazd komunikacją miejską)

zadania

  • lekka praca polegająca na montażu ramek, luster, obrazków
  • obsługa maszyn tnących oraz łączących ramki ( piła, łączarka )

oczekujemy

  • sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • zdolności manualnych