pracownik produkcji, garwolin

lokalizacja
garwolin, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marlena bajera+48 882 432 162
numer referencyjny
/45/10/2020/WR - 65899

opis stanowiska

Chcesz podjąć stabilne zatrudnienie w fabryce produkującej i dystrybuującej kosmetyki? Aktualnie oferujemy różne stanowiska pracy.

ZAAPLIKUJ, ZADZWOŃ lub wyślij sms o treści ZATRUDNIENIE na

numer 882 432 162 lub 882 432 167 oddzwonimy do Ciebie

i opowiemy Ci o ofertach pracy jakie aktualnie posiadamy.

oferujemy

·      stawkę godzinową do 19,50 zł brutto - wynagrodzenie zawsze na czas!

·      umowę o pracę tymczasową przez Randstad na pełny etat (składki ZUS i płatne urlopy)

·      możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego

·      bogate paczki z kosmetykami raz na kwartał

·      pracę w klimatyzowanych pomieszczeniach

·      dofinansowany dojazd do pracy na trasach:

Puławy – Garwolin; Dęblin- Łaskarzew – Garwolin; Zambrzyków – Garwolin; Pilawa – Garwolin; Żelechów – Górzno – Garwolin; Godzisz – Garwolin; Wilczyska – Miastków – Garwolin; Kletnia – Garwolin; Stoczek Łukowski - Borowie - Wilchta - Parysów – Choiny – Garwolin; Dudka - Garwolin

zadania

·      kompletacja zamówień /przewożenie kartonów z produktami do miejsc kompletacji/ obsługa prostych maszyn na produkcji

lub

·      prace na linii produkcyjnej przy produkcji kosmetyków/ obsługa prostych maszyn

oczekujemy

·      gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym

·      nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy !