pracownik produkcji, gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
7
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka ryba+48 Bokkus 697 400 214
numer referencyjny
/315/09/2018/KK - 53954

opis stanowiska

Szukasz pracy która rozwinie twoje umiejętności ? Masz już doświadczenie w pracy na produkcji lub kiedyś miałeś z nimi styczność? Zapoznaj się z naszą ofertą może to właśnie Ciebie szukamy!

Poszukujemy także Pań!

oferujemy

  • Wynagrodzenie od 15,50 zł brutto bądź więcej!
  • Premia regulaminowa do 20% wynagrodzenia wypłacana co miesiąc!
  • Premia za brak absencji w wysokości 1 000 zł brutto wypłacana raz na kwartał!
  • Wynagrodzenie do 10 każdego miesiąca !
  • kompleksowe szkolenie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia do pracy bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • plusy z RandstadPlus (w tym pakiet medyczny).

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych!
  • ręczne sortowanie wyrobów,
  • pakowanie ręczne lub maszynowe produktów,
  • dbałość o maszyny produkcyjne,
  • kontrola procesu pakowania produktów.

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność na 3 zmiany od poniedziałku do piątku,

Jesteś zainteresowany, a masz dodatkowe pytania? Zadzwoń 697 400 214!