pracownik produkcji, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
12

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/54/10/2017/TK - 46954

opis stanowiska

Poszukujesz pracy na produkcji, lecz nie odpowiada Ci teren Strefy Ekonomicznej? Mamy ofertę na ul. Bojkowskiej, z dobrym dojazdem z Knurowa i Bojkowa!

Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

A także w ramach benefitów jednorazowych:

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

Firma zajmuje się produkcją opakowań na żywność (talerzyki, kubeczki, pudełka, tacki, itp.). Poszukujemy osób, które będą docelowo pracować na stałe!

oferujemy

  • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14-22)
  • wynagrodzenie stałe (2600zł brutto) oraz premia (275zł)
  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych (nieskomplikowane prace fizyczne)
  • wykonywanie prostych prac manualnych- przygotowanie, ściąganie oraz nakładanie półproduktu na maszyny
  • optyczna kontrola jakości

oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym od zaraz
  • posiadania aktualnej książeczki sanepid

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Oferta pracy tymczasowej. Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę. Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47