pracownik produkcji, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
30
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

dominika rak+48 693470027
numer referencyjny
/18/12/2018/DR - 55448

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia na terenie Gliwic? Możemy zaoferować Ci pracę w firmie, która zajmuję się produkcją rur preizolowanych i elementów hydraulicznych. Zgłoś się do Randstad i złap pracę marzeń!

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony z pełnym oskładkowaniem
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie podstawowe + wysokie premie!
  • możliwość skorzystania z licznych benefitów i rabatów m.in. karta sportowa

zadania

  • praca przy produkcji rur preizolowanych
  • łączenie, zgrzewanie elementów hydraulicznych za pomocą blatów grzewczych
  • szlifowanie nierówności powstałych w skutek wytapiania
  • kontrola jakości

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • chęci i zaangażowania