pracownik produkcji, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,500 - 2,900 PLN / M-C

liczba wakatów
7
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

tomasz krasicki+48 601 503 953
numer referencyjny
/164/01/2019/TK - 55949

opis stanowiska

Jeśli poszukujesz oferty pracy na produkcji, możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym, a praca siedząca będzie dla Ciebie dodatkowym atutem- zaaplikuj na nasze ogłoszenie! Możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji do firmy będącej jednym z liderów rynku produkcji akumulatorów i zasilaczy dla elektronarzędzi, sprzętu zdalnie sterowanego i urządzeń medycznych!

oferujemy

  • krótki czas rozpoczęcia pracy- prowadzimy szybki proces rekrutacji,
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku,
  • zorganizowany przez firmę bezpłatny transport pracowniczy spod dworca PKP w Gliwicach,
  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop),
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenie oraz zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy,
  • wynagrodzenie podstawowe 2500zł brutto miesięcznie, premię 250zł, dodatek do drugiej zmiany (stawka godzinowa wzrasta o 1zł) oraz dodatek kodeksowy 20% do godzin nocnych
  • gwarancję wypłaty na czas

Dodatkowo, wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

A także w ramach benefitów jednorazowych:

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

  • praca siedząca- montaż, lutowanie, klejenie, pakowanie,
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami,
  • przestrzeganie wewnętrznych przepisów oraz regulaminów,
  • kontrola jakości gotowego produktu

oczekujemy

  • zdolności manualnych,
  • dyspozycyjności,
  • wysokiej motywacji,
  • gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym