pracownik produkcji, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

tomasz krasicki+48 601 503 953
numer referencyjny
/241/01/2019/TK - 56018

opis stanowiska

Poszukujesz pracy w systemie dwuzmianowym? Interesuje Cię krótkotrwałe zatrudnienie lub chcesz podjąć pracę na dłużej? Zależy Ci na lekkiej pracy? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie! Możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji do firmy zajmującej się produkcją ramek, obrazów i grafik!

oferujemy

  • lekką pracę na produkcji w przyjaznej atmosferze
  • pracę w systemie dwuzmianowym (możliwość pracy tylko na drugą zmianę po uzgodnieniu z bezpośrednim przełożonym)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • stawkę podstawową 2250zł brutto miesięcznie + premię za brak absencji 200zł
  • szybki proces rekrutacyjny dla zdecydowanych osób- zatrudnienie nawet w przeciągu dwóch dni!
  • pracę w dobrze skomunikowanym miejscu (przystanek Stare Łabędy)
  • możliwość nadgodzin w soboty po uzgodnieniu z przełożonym (dodatkowo płatne)

zadania

  • pakowanie, foliowanie, przygotowanie towaru do wysyłki
  • drobne prace manualne (również obsługa prostych narzędzi i maszyn produkcyjnych)
  • współpraca z innymi pracownikami oraz pozostałymi działami
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy na produkcji
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • chęci podjęcia pracy na czas minimum dwóch tygodni

Prześlij CV lub zadzwoń, a udzielimy szczegółowych informacji!