pracownik produkcji, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

tomasz krasicki+48 601 503 953
numer referencyjny
/168/03/2019/TK - 57198

opis stanowiska

Poszukujesz pracy na jedną zmianę i możesz ją podjąć od połowy marca? Jesteś osobą sprawną manualnie? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie! Możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji do firmy zajmującej się produkcją dystrybutorów wody/napojów. Poszukujemy osób, które będą docelowo pracować na stałe!

oferujemy

  • pracę w systemie 1 zmianowym (6:00-14:15) od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie stałe 2400-2500zł brutto + premia za brak absencji i przestrzeganie BHP- do 300zł brutto
  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

A także w ramach benefitów jednorazowych:

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

  • proste prace manualne- montaż, składanie, dopasowywanie elementów
  • współpraca z pozostałymi działami
  • bieżąca kontrola jakości
  • utrzymywanie ładu i porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • wykształcenia co najmniej zawodowego
  • mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • gotowości podjęcia pracy w systemie jednozmianowym (6-14:15)

Wyślij CV! Prowadzimy szybką rekrutację dla zdecydowanych osób! Dziękujemy za wszystkie aplikacje.