pracownik produkcji, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

dominika rak+48 693470027
numer referencyjny
/166/08/2019/DR - 59984

opis stanowiska

Chcesz rozwijać się w pracy na produkcji ale masz problem z dojazdem?

Teraz to nie kłopot! Firma oferuje darmowy transport pracowniczy z Zabrza i Knurowa!

Skorzystaj! Aplikuj! I ciesz się pracą w renomowanej firmie!

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony
  • po przepracowaniu 6 miesięcy, możliwość przejścia pod struktury firmy
  • darmowy dojazd pracowniczy
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • wynagrodzenie podstawowe + premie
  • możliwość skorzystania z licznych pakietów i rabatów m.in karta sportowa, prywatna opieka medyczna
  • przyjazną atmosferę z muzyką na hali!

zadania

  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych
  • kontrola wizualna produktów gotowych
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • zaangażowania
  • chęci rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • doświadczenia na produkcji min. 3 miesiące
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym