pracownik produkcji, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

justyna nowak+48 667800972
numer referencyjny
/41/12/2019/JN - 61733

opis stanowiska

Do firmy z branży metali nieżelaznych poszukujemy pracowników do obsługi maszyn.

Jeżeli jesteś dyspozycyjny/a do podjęcia pracy w systemie trzech zmian i szybko się uczysz to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

oferujemy

  • pracę w dobrej lokalizacji: Gliwice-Łabędy
  • umowę o pracę tymczasową z szybkim przejściem w struktury firmy
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • premie i wiele dodatków po przejściu pod firmę takich ja wczasy pod gruszą, Multisport, młody hutnik.
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • zdobycie uprawnień na wózek widłowy lub suwnicę z poziomu 0

zadania

  • obsługa walcarki, giętarki, gilotyny , nożyc i innych maszyn produkcyjnych
  • nauka pracy na różnych maszynach
  • wsparcie innych działów produkcyjnych
  • po ewentualnym kursie do obsługi suwnic lub wózków obsługa tych urządzeń

oczekujemy

  • dużego zaangażowania i chęci do nauki
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany
  • mile widziane doświadczenie przy wyżej wymienionych maszynach
  • wymagane doświadczenie na produkcji minimum pół roku
  • mile widziane uprawnienia na wózek, suwnicę, SEP, żuraw i inne