pracownik produkcji, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

justyna nowak+48 667800972
numer referencyjny
/208/01/2020/NM - 62190

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której możesz dobrze zarobić?

Mamy ofertę, dzięki której chce się wstawać z łóżka! Zarabiaj nawet do 3500 tysięcy netto w firmie zajmującej się produkcją ceramiki.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie z bogatym pakietem premiowym (od 2500 zł netto wzwyż)
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat, z możliwością bezpośredniego zatrudnienia po 6 miesiącach w firmie
  • pracę w systemie 4-brygadowym (8-godzinny dzień pracy, 6 dni pracy 2 dni wolnego)
  •  możliwość zakupu karty sportowej, prywatnej opieki medycznej lub skorzystania ze zniżek na bilety do kina itp.

zadania

  • załadunek i rozładunek materiałów produkcyjnych
  • prace fizyczne związane z dźwiganiem i przenoszeniem produktów (jeden element = 30 kilogramów)
  • obsługa urządzeń produkcyjnych typu prasa

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym-4 brygadowym (8-godzinny dzień pracy, 6 dni pracy 2 dni wolnego)
  • chęci oraz zaangażowania do pracy