pracownik produkcji, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

justyna nowak+48 667800972
numer referencyjny
/144/05/2020/NM - 63672

opis stanowiska

Dopiero skończyłeś/aś szkołę i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie?

Praca w nocy sprawia Ci trudności?

Oferujemy pracę w systemie dwóch zmian w firmie produkującej materiału z kauczuku.

Aplikuj już dziś, a przedstawimy Ci wszystkie szczegóły oferty.

oferujemy

  • umowę o pracę z zatrudnieniem bezpośrednio u pracodawcy
  • pracę w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00
  • premie miesięczne, pakiet socjalny, wczasy pod gruszą
  • szkolenia wprowadzające i doskanalające
  • trzy przerwy w czasie pracy (30 minut i 2 razy po 10 minut)

zadania

  • obsługa dedykowanych maszyn produkcyjnych
  • samodzielne stanowiska pracy
  • możliwość nauki pracy na różnych maszynach
  • ustawianie parametrów maszyn produkcyjnych
  • pakowanie i kontrola jakości wytwarzanych elementów

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego lub średniego technicznego
  • dyspozycyjności do pracy na dwie zmiany oraz w niektóre soboty
  • mile widziane osoby świeżo po szkole lub osoby z doświadczeniem na produkcji