pracownik produkcji, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,100 - 4,100 PLN / M-C

liczba wakatów
15
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

tomasz krasicki+48 601 503 953
numer referencyjny
/158/08/2020/TK - 64990

opis stanowiska

Poszukujesz pracy na produkcji? Interesuje Cię atrakcyjna stawka, system premiowy i dobra atmosfera w miejscu pracy? Cechujesz się wysoką kulturą osobistą i stabilną historią zatrudnienia? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie! Możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji do firmy z branży automotive, zajmującej się produkcją elementów z aluminium i stali.

oferujemy

  • szybki proces rekrutacyjny dla zdecydowanych kandydatów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony- poszukujemy osób, które docelowo będą zatrudnione bezpośrednio w strukturach firmy na stałe
  • stawkę godzinową w wysokości 18,5 zł brutto i premię doliczaną do każdej przepracowanej godziny (od 4 do 6zł)- łącznie ok 2900zł netto miesięcznie
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • pracę na terenie strefy ekonomicznej (przystanek Brzezinka Nobla, autobus 699)
  • pracę w dobrej atmosferze
  • dofinansowanie do stołówki zakładowej
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitowego, obejmującego m.in. kartę sportową i prywatną opiekę medyczną

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych- pras, zgrzewarek i innych urządzeń służących do obróbki blach
  • proste prace manualne i fizyczne
  • współpraca z pozostałymi działami
  • bieżąca kontrola jakości
  • ścisłe przestrzeganie instrukcji stanowiskowych i regulaminów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • gotowości podjęcia pracy od połowy maja
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w grupie
  • posiadania wcześniejszego doświadczenia w pracy na produkcji
  • stabilnej historii zatrudnienia