pracownik produkcji, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
8
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

julia paździor+48 667800940
numer referencyjny
/239/10/2020/NM - 66066

opis stanowiska

Poszukujesz pracy na produkcji?

Mamy ofertę z zatrudnieniem od zaraz w firmie zajmującej się produkcją układów sterowniczych.

Zdobywaj doświadczenie i nowe kwalifikacje - to proste aplikuj już dziś.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, społeczne, zdrowotne chorobowe itp)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i nawet do 1000 zł premii miesięcznie
  • pracę w systemie 3 zmianowym lub IV brygadowym
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów takich jak opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na bilety do kina, restauracji itp
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży automotive

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości wytwarzanych elementów
  • przestrzeganie zasad BHP
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy od zaraz (3 zmiany lub IV brygady)
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • zaangażowania