pracownik produkcji, goleszów

lokalizacja
goleszów, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna ficek+48 334725202
numer referencyjny
/665/10/2017/KF - 47599

opis stanowiska

Chcesz mieć swój udział w tworzeniu najnowocześniejszych budynków na świecie? Z nami to możliwe!

Dla naszego Klienta, firmy będącej największym producentem profili aluminiowych w Polsce oraz jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie, poszukujemy w chwili obecnej 12 osób na stanowisko: pracownik produkcji stolarki aluminiowej

oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z możliwością przejęcia i zatrudnienia stałego
  • wynagrodzenie zasadnicze godzinowe, wraz z premią za obecność i dofinansowaniem posiłków
  • możliwość korzystania z bezpłatnego transportu pracowniczego z Bielska-Białej
  • atrakcyjne benefity: kartę OK System (już od 40zł/miesięcznie) oraz dobrowolne ubezpieczenie grupowe w PZU
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji

zadania

  • obróbka konstrukcji aluminiowych
  • prace przy składaniu stolarki aluminiowej
  • bieżąca kontrola wykonywanych prac
  • prace związane z pakowaniem wyrobów gotowych

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
  • znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem
  • chęci i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 47)