pracownik produkcji, grodków

lokalizacja
grodków, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
100
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

marta niewiara+48 693470594
numer referencyjny
/495/11/2018/MN - 55328

opis stanowiska

Pracuj u lidera rynku specjalizującego się w produkcji baterii do samochodów elektrycznych, w Biskupicach Podgórnych.

Stabilne warunki - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie) - 3450 zł,
  • pierwsza umowa na 2 lata i zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
  • bezpłatny dojazd do pracy i z pracy,
  • możliwość szybkiego awansu,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • bogaty pakiet socjalny dla pracowników (bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

zadania

  • obsługa urządzeń zgodnie z przyjętymi standardami,
  • kontrola jakości wytwarzanych wyrobów,
  • praca w systemie czterobrygadowym

oczekujemy

  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego

Skontaktuj się po więcej informacji - 693 470 594, 695 955 232, lub napisz sms o treści "baterie" - oddzwonimy do Ciebie!