pracownik produkcji, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta niewiadomska-lach+48 697894189
numer referencyjny
/453/10/2017/MK - 47378

opis stanowiska

Zastanawiasz się jak wygląda praca w jednej z najbardziej liczących się na międzynarodowym rynku piekarni? Chcesz poznać proces produkcji pieczywa, które na co dzień kupujesz? Dołącz do naszego zespołu i sam się przekonaj.

oferujemy

  • stawkę 15,50 zł brutto/h + premia miesięczna
  • dodatek za pracę w porze nocnej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z opłaconymi składkami
  • płatne urlopy i ubezpieczenia zdrowotne
  • bogaty pakiet benefitów ( m.in karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina )
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta po okresie próbnym
  • deputaty w postaci świeżego pieczywa na stołówce
  • bezpłatne ciepłe i zimne napoje
  • opiekę konsultanta na terenie Firmy
  • bezpłatny transport - Skierniewice/Żyrardów/Jaktorów
  •  pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

zadania

  • praca w ciągach linii produkcyjnych na stanowiskach pomocniczych,
  • pakowanie pieczywa,
  • segregacja i kontrola jakości wyrobów wypieczonych
  • prace porządkowe na stanowisku pracy

oczekujemy

  • książeczki Sanepid
  • chęci do pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47). Oferta dotyczy pracy tymczasowej.