pracownik produkcji, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
7
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/354/11/2019/IP - 61646

opis stanowiska

Poszukujesz pracy w obszarze produkcji w Grodzisku Mazowieckim?

Chciałbyś pracować w tygodniu roboczym, aby móc odpoczywać w weekendy?

Poszukujesz pracy, w której możesz liczyć na wsparcie przełożonych i współpracowników?

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 22,9 PLN brutto/h
  • dodatek nocny - 5,91 PLN brutto/h
  • pracę na cały etat
  • pracę w systemie zmianowym - 3 zmiany
  • praca od poniedziałku do piątku
  • wolne weekendy
  • dofinansowanie posiłków przez firmę w wysokości 70%
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad.

zadania

  • montaż drobnych elementów
  • testowanie produktów
  • pakowanie wyrobów
  • obsługa i kontrola linii produkcyjnej
  • uzupełnianie rejestru wykonywanej pracy.

oczekujemy

  • zdolności manualnych przy pracy z drobnymi elementami
  • precyzji, dokładności
  • zaangażowanie i duża motywacja do pracy
  • umiejętności pracy zespołowej
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • mile widziana umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej - praca na 3 zmiany.