pracownik produkcji, gryfice

lokalizacja
gryfice, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata sikora+48 609305209
numer referencyjny
/251/03/2019/MS - 57284

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować firmie, która inwestuje w ludzi, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić!

Dla naszego Klienta w Gryficach poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK W PRZEMYŚLE AKRYLOWYM

Jak się do nas zgłosić?

APLIKUJ CV, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści GRYFICE na numer 609 305 209 – ODDZWONIMY! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • płatne urlopy i zwolnienia chorobowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas na Twoim koncie
  • możliwość uzyskania wysokich premii
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (m.in. karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina)
  • odzież roboczą od pierwszego dnia pracy
  • szkolenie wstępne i stanowiskowe
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta po okresie próbnym

zadania

  • obsługa linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń
  • czyszczenie i pakowanie produktów
  • dbanie o ciągłość produkcji i o porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • gotowości do pracy 3-zmianowej
  • umiejętności pracy w grupie, sumienności i zaangażowania
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy produkcyjnej