pracownik produkcji, karlino

lokalizacja
karlino, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

izabela myśliwiec+48 697 170 034
numer referencyjny
/224/09/2020/IM - 65510

opis stanowiska

Lubisz sprawnie dojeżdżać do pracy, najlepiej z dojazdem zorganizowanym przez pracodawcę? Świetnie się składa, mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku pracownik produkcyjny, praca w Karlinie. Praca od zaraz - czekamy na Twoją aplikację.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową,
  • płatne urlopy oraz opłacone wszystkie składki ZUS,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 17,00 zł/brutto h + premie 20% uzależnione od wyników firmy,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • szkolenie BHP i stanowiskowe
  • odzież robocza od pierwszego dnia pracy,
  • darmowy transport z Białogardu i Wrzosowa zadzwoń i zapytań o przystanek najbliższy Twojemu miejscu zamieszkania,
  • darmowe obiady
  • bogaty pakiet dodatków pracowniczych:  karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina

zadania

  • praca przy płytach: klejenie, lakierowanie, wycinanie,
  • proste prace produkcyjne

oczekujemy

  • chęci do pracy,
  • gotowości do pracy w systemie IV brygadowym na 3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6,
  • zaangażowania w powierzone czynności,
  • nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy