pracownik produkcji, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

monika szpyrka - 695-951+48 820
numer referencyjny
/32/12/2017/MS - 48486

opis stanowiska

Jesteś osobą poszukującą pracy? Znasz rysunek techniczny oraz zagadnienia związane z elektroniką i elektryką?Nie czekaj! Aplikuj!

Poszukujemy chętnych i zmotywowanych osób do pracy na stanowiskach: pracownik montażu.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowej Firmie, możliwość rozwoju
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę w systemie I lub II zmianowym
  • ciekawy pakiet benefitów Randstad Plus

zadania

  • obsługa elektronarzędzi
  • montaż urządzeń elektromechanicznych
  • lutowanie, skręcanie detali
  • czytanie schematów elektrycznych, rysunków technicznych

oczekujemy

  • znajomości rysunku technicznego oraz zagadnień z dziedziny elektroniki
  • umiejętności obsługi elektrycznych narzędzi pomiarowych
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolności manualnych.

Nie czekaj! Aplikuj teraz!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47