pracownik produkcji, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena dratwa+48 695951979
numer referencyjny
/63/04/2021/MD - 69279

opis stanowiska

Szukasz lekkiej pracy w nowoczesnym miejscu?

Zależy Ci na szybkim i nieskomplikowanym procesie rekrutacji?

Aplikuj! Mamy dla Ciebie ofertę pracy od zaraz, szukamy Pań i Panów

do pracy na produkcji.

Praca w Katowicach (Zawodzie).

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (płatne składki i urlopy)
  • wynagrodzenie miesięczne oraz pakiet premii i dodatków (premia miesięczna, kwartalna, roczna i wakacyjna)
  • pakiet atrakcyjnych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)
  • możliwość zdobywania doświadczenia w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość długoterminowej współpracy, zależy nam abyś został/-a z nami na dłużej
  • dogodny dojazd z Katowic, Sosnowca, Mysłowic

zadania

  • proste prace montażowe na podstawie rysunku technicznego
  • praca z drobnymi elementami
  • obsługa maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego (nie jest to wymóg konieczny)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • motywacji do podjęcia zatrudnienia
  • zaangażowania