pracownik produkcji, kętrzyn

lokalizacja
kętrzyn, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

emilia doljasz+48 669805905
numer referencyjny
/290/05/2019/ED - 58473

opis stanowiska

Praca na wakacje! 7203zł brutto - tyle możesz zarobić przez wakacje, zaczynając pracę już dziś!

Jeśli szukasz pracy na wakacje aplikuj na nasze ogłoszenie lub wyślij SMS o treści "WAKACJE" + miejscowość, w której mieszkasz na numer 669805905 - oddzwonimy!

oferujemy

* pracę od zaraz

* możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej

* wynagrodzenie podstawowe 13,40zł brutto/godzinę + dodatkową premię absencyjną 150zł brutto

* wypłaty zawsze na czas

* bezpłatny dojazd do pracy i z pracy z kierunków: Barciany, Korsze, Reszel, Giżycko, Węgorzewo i Srokowo

* dodatkowe benefity takie jak: opieka zdrowotna, karta sportowa, zniżki na zakupy, kino

* umowy i paski wynagrodzeń on-line

* praca na 2-3 miesiące, a dla chętnych na dłużej

* umowę o pracę tymczasową z gwarancją wszystkich praw pracowniczych (urlop, płatne L4, ZUS)

zadania

* montaż opraw oświetleniowych – zewnętrznych, wewnętrznych

* kontrola jakości gotowego produktu

* pakowanie gotowych produktów do kartonów

* paletyzacja gotowego produktu

oczekujemy

* dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym przez okres co najmniej 2-3 miesięcy

* umiejętności do pracy w grupie

* podstawowej obsługi komputera

* zdolności manualnych