pracownik produkcji, kętrzyn

lokalizacja
kętrzyn, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

emilia doljasz+48 669805905
numer referencyjny
/290/05/2019/ED - 58473

opis stanowiska

Praca na wakacje! 7203zł brutto - tyle możesz zarobić przez wakacje, zaczynając pracę już dziś!

Jeśli szukasz pracy na wakacje aplikuj na nasze ogłoszenie lub wyślij SMS o treści "WAKACJE" + miejscowość, w której mieszkasz na numer 669805905 - oddzwonimy!

oferujemy

  • pracę od zaraz
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • wynagrodzenie podstawowe 13,40zł brutto/godzinę + dodatkową premię absencyjną 150zł brutto
  • wypłaty zawsze na czas
  • bezpłatny dojazd do pracy i z pracy z kierunków: Barciany, Korsze, Reszel, Giżycko, Węgorzewo i Srokowo
  • dodatkowe benefity takie jak: opieka zdrowotna, karta sportowa, zniżki na zakupy, kino
  • umowy i paski wynagrodzeń on-line
  • praca na 2-3 miesiące, a dla chętnych na dłużej
  • umowę o pracę tymczasową z gwarancją wszystkich praw pracowniczych (urlop, płatne L4, ZUS)

zadania

  • montaż opraw oświetleniowych – zewnętrznych, wewnętrznych
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • pakowanie gotowych produktów do kartonów
  • paletyzacja gotowego produktu

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym przez okres co najmniej 2-3 miesięcy
  • umiejętności do pracy w grupie
  • podstawowej obsługi komputera
  • zdolności manualnych