pracownik produkcji, kęty

lokalizacja
kęty, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika kasolik+48 605302604
numer referencyjny
/351/09/2019/MK - 60627

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy w sprawdzonej firmie? Mieszkasz w okolicach Kęt i nie boisz się pracy w systemie 3 zmianowym? Zostań pracownikiem produkcji w firmie, która znajduje się w czołówce producentów wód i napojów!

oferujemy

  • możliwość zatrudnienia przez Klienta po 6 miesiącach
  • atrakcyjna stawka godzinowa + premia miesięczna
  • zapewniamy stałe wynagrodzenie zawsze 10-tego dnia miesiąca
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

zadania

  • praca na półautomatycznej linii
  • obsługa maszyn i urządzeń oraz zapewnienie ciągłości ich pracy
  • wykonywanie badań kontrolnych produktu
  • dbanie o jakość wytwarzanych produktów i spełnianie wymogów i norm jakościowych

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone zadania
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub gotowość do jej wyrobienia
  • sumienności, odpowiedzialności i zaangażowania