pracownik produkcji, konstantynów łódzki

lokalizacja
konstantynów łódzki, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 693744344
numer referencyjny
/468/11/2018/AP - 55305

opis stanowiska

Szukasz różnorodnej pracy, z maszynami i narzędziami produkcyjnymi w firmie która da Ci wiele możliwości rozwoju a wynagrodzenie będzie wzrastać wraz ze stażem pracy?  Mamy dla idealną ofertę pracy! Nowy Józefów (świetny dojazd z Retkini G1/G2)

oferujemy

  • praca w nowoczesnej, dbającej o pracowników firmie zajmującej się dostarczaniem produktów dla budownictwa przemysłowego.
  • wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku),

tylko jedna zmiana 6-14 , 8-16

  • wynagrodzenie podstawowe + premie, wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem pracy
  • w okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i inne)po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • benefity Randstad: opieka medyczna Medicover, pakiety sportowe OK System i zniżki na zakupy oraz rozrywkę

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • obsługa: pras, gilotyn (wszystkiego Cię nauczymy)

oczekujemy

  • motywacji do pracy
  • doświadczenia w pracy na produkcji, które będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenia w zawodach związanych z obróbką metalu - mile widziane