pracownik produkcji, kornice

lokalizacja
kornice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
300
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja polusik+48 691360148
numer referencyjny
/164/07/2020/PP - 64486

opis stanowiska

Szukasz stałej pracy w renomowanej firmie? Nie posiadasz doświadczenia ale chcesz je zdobyć? Trafiłeś/aś idelanie! Nie czekaj- wyślij nam swoje CV! Miejsce pracy: Kornice

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na okres próbny (opłacone składki, płatny urlop)
  • przejście pod struktury firmy po 3 miesiącach
  • atrakcyjną stawkę podstawową 2500 netto
  • premie uznaniowe oraz świąteczne
  • transport pracowniczy z wielu miejscowości m.in z Wodzisława Śląskiego, Rybnika, Jastrzębia Zdrój, Kędzierzyna i wielu innych
  • bogate zaplecze sanitarne
  • 20% dodatku do pracy w nocy
  • rabaty na produkty firmowe oraz usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-24:00, 22:00-6:00)
  • pracę od zaraz w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • praca na produkcji przy montażu elementów szklanych oraz plastikowych
  • obsługa niezbędnych narzędzi oraz maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości wytworzonego produktu

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym
  • zdolności manualnych
  • dobrego wzroku
  • chęci do pracy