pracownik produkcji, koszalin

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
100
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena jagielska+48 +48609305209
numer referencyjny
/513/07/2020/MJ - 64797

opis stanowiska

Szukasz pracy z dobrym dojazdem? Mamy dla Ciebie ofertę pracy blisko centrum Koszalina, z dobrym dojazdem komunikacją miejską. Oferujemy dobre wynagrodzenie i dodatkową premię miesięczną w wysokości 10%. Szukasz stabilnej pracy i sprawdzonego pracodawcy? Czekamy na Twoją aplikację! Możesz liczyć na szybki i sprawny proces rekrutacji.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i urlop wypoczynkowy),
  • wynagrodzenie 16,00 zł/brutto/h +10% premii uznaniowej,
  • bogaty pakiet dodatków pracowniczych:  karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina,
  • rekrutujemy online lub przez telefon
  • odzież roboczą od pierwszego dnia pracy,
  • oferujemy pracę w Koszalina, dobry dojazd do pracy komunikacją miejską

zadania

  • obróbka szyb,
  • montowanie czujników,
  • pakowanie szyb do wysyłki,
  •  nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

oczekujemy

  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej,system 4 brygadowy, 3 zmiany, 6.00-14.00, 14.00-22.00 i 22.00-6.00
  • umiejętności współpracy w grupie,
  • dobrego wzroku,