pracownik produkcji, krajków

lokalizacja
krajków, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

mateusz ilski+48 693470490
numer referencyjny
/450/11/2020/MI - 66798

opis stanowiska

Szukasz pracy z wolnymi weekendami? Mamy dla Ciebie ofertę na stanowisku pracownika produkcji. Możesz liczyć na dobre wynagrodzenie3500 zł brutto i dodatkowe premie kwartalne do 1365zł, na miejscu jest stołówka ze smacznymi obiadami w przystępnej cenie. Jest też darmowy parking. Aplikuj, czekamy na Twoje zgłoszenie!

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 3500 zł brutto
  • premie kwartalne w wysokości do: 1365 zł oraz premia absencyjna
  • dofinansowanie do posiłków: na miejscu stołówka ze smacznymi obiadami, które kosztują nawet 5-6 zł i po godz. 16:00 są jeszcze tańsze
  • możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych 100%
  • darmowy zamknięty parking dla pracowników

zadania

  • obsługa maszyn na stanowisku pracy
  • nadzór nad prawidłowym wykonaniem produktu
  • praca w ustalonym takcie
  • dbałość o czystość maszyn i stanowiska pracy
  • przestrzeganie procedur jakościowych i produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • przestrzeganie przepisów BHP

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
  • motywacji i chęci do pracy