pracownik produkcji, lębork

lokalizacja
lębork, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna czerwińska+48 785620039
numer referencyjny
59692

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy w obsłudze maszyn produkcyjnych? Chcesz pracować w globalnej, prężnie rozwijającej się firmie działającej na potrzeby przemysłu telekomunikacyjnego oraz wielu zastosowań aplikacji przemysłowych? Jeżeli tak, ta praca może być właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją Pracy Randstad, następnie możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta na umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00),
  • stawkę godzinową + premie do 700 zł brutto/mies + płatne nadgodziny
  • możliwość korzystania z programu benefitowego Randstad Plus,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

zadania

  • obsługa pieca do wytopu aluminium,
  • obsługa wysokociśnieniowych maszyn odlewniczych,
  • kontrola jakości odlewów (wzrokowa oraz za pomocą sprawdzianów i narzędzi pomiarowych).

oczekujemy

  • silnej motywacji do pracy,
  • gotowości do pracy w systemie III-zmianowym,
  • sumienności, rzetelności, gotowości do podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu,
  • umiejętności pracy w grupie.

Zachęcamy do kontaktu pod nr tel: 785 620 039 oraz do zaaplikowania.