pracownik produkcji, lębork

lokalizacja
lębork, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja kwiatkowska+48 785620039
numer referencyjny
/227/12/2020/PK - 67105

opis stanowiska

Chcesz pracować w branży produkcyjnej? W globalnej, prężnie rozwijającej się firmie działającej na potrzeby przemysłu telekomunikacyjnego oraz wielu zastosowań aplikacji przemysłowych? Jeżeli tak, ta praca może być właśnie dla Ciebie! Poszukujemy osób na stanowisko - Pracownik produkcji - operator wydziału odlewni.

Lokalizacja: Lębork

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją Pracy Randstad, następnie możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta na umowę o pracę,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • 3310 zł brutto/miesiąc + premie comiesięczne + dodatek do pracy w godzinach nocnych,
  • pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00),
  • możliwość korzystania z programu benefitowego Randstad Plus,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

zadania

  • obsługa pieca do wytopu aluminium,
  • obsługa wysokociśnieniowych maszyn odlewniczych,
  • kontrola jakości odlewów (wzrokowa oraz za pomocą narzędzi pomiarowych),
  • obsługa prasy hydraulicznej,

oczekujemy

  • posiadanie uprawnień UDT,
  • wykształcenie średnie techniczne, kierunek mechaniczny będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu bocznego,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym,
  • gotowości do podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu.