pracownik produkcji, łęg

lokalizacja
łęg, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,690 - 4,050 PLN / M-C

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

weronika giełczyńska+48 695 705 805
numer referencyjny
/433/09/2020/WG - 65702
klient
Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

opis stanowiska

Jesteś fanem motoryzacji? Interesują Cię nowe technologie? Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji do Toyota Motor Manufacturing Poland w miejscowości Łęg, koło Jelcza-Laskowic, na obszarze obróbki, montażu, odlewni, logistyki oraz jakości.

oferujemy

  • możesz liczyć na stabilne zatrudnienie w Toyota
  • wynagrodzenie od 3690 do 4050 zł brutto
  • otrzymasz potrzebne wsparcie (szkolenie, pomoc wykwalifikowanych pracowników)
  • masz szansę na rozwój
  • oferujemy bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowane posiłki, transport do pracy)

zadania

  • praca na nowoczesnej linii produkcyjnej przy montażu silników
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • praca zgodnie ze standardami jakości oraz BHP

oczekujemy

  • kilkuletniego doświadczenia w pracy w dużej firmie produkcyjnej
  • minimum średniego wykształcenia
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany
  • motywacji do pracy