pracownik produkcji, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

karolina sztaba+48 667955994
numer referencyjny
/214/10/2020/KS - 66041

opis stanowiska

Poszukujesz pracy od zaraz? Mamy idealną ofertę. Pracuj w firmie, która jest jednym z wiodących producentów świeżych sałatek.

oferujemy

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy i przejścia do bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta
  • pakiet premiowy

zadania

  • sortowanie i obróbka surowców na liniach produkcyjnych
  • mieszanie półproduktów zgodnie obowiązującymi recepturami
  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem
  • praca zgodnie z obowiązującymi standardami higieny zakładowej i BHP

oczekujemy

  • gotowości do pracy zmianowej (obecnie 2 zmiany zgodne z harmonogramem, od stycznia praca w systemie równoważnym)
  • zdolności manualnych
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • posiadania książeczki sanepid