pracownik produkcji, łochowice

lokalizacja
łochowice, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/199/01/2018/AJ - 49110

opis stanowiska

Chciałabyś/chciałbyś za darmo jeździć do pracy? Marzysz o lekkiej pracy od poniedziałku do piątku? Koniecznie zerknij na tę ofertę!

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową - płatne urlopy, opłacane wszystkie składki
  • darmowy dojazd z Kcyni do Łochowic
  • 2185 brutto miesięcznie + możliwe PREMIE za wydajność
  • możliwe premie za polecenia kolejnych osób do prac
  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!

zadania

  • montaż drobnych części elektronicznych
  • tworzenie podzespołów dla branży motoryzacyjnej

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • zaangażowania i motywacji do podjęcia pracy

Brzmi interesująco? Zaaplikuj lub wyślij SMS o treści KCYNIA pod nr 501 330 895

Spiesz się, póki są wolne miejsca! :)